0
{{item.title}} {{item.subtitle}}
{{item.total|number}} تومان
حذف
سبد خرید شما خالی است.

درباره ما

حدود یک سال پیش توی نوین تصمیم گرفتیم 365 بوک رو راه بندازیم تا سهم کوچیکی توی افزایش دانش و مطالعه خودمون و بقیه داشته باشم. دغدغه‌هارو شنیدیم: «وقت نداریم، هزینه‌های کتاب خیلی زیاده، چون طولانیه نصفه رهاش می‌کنیم، کتاب متنی سخته و...»

 جرقه 365 بوک روشن شد؛ اومدیم بهترین کتاب‌های دنیا رو خلاصه کردیم و به صورت فایل متنی و فایل صوتی 20 تا 30 دقیقه‌ای درشون آوردیم. 365 کتاب مفید و کاربردی تو زمینه‌های رشد، توسعه فردی، اعتماد به نفس، کسب و کار، زندگینامه بزرگان و... که دید شمارو به زندگی تغییر میده.

نسخه متنی این کتاب‌ها رو هم رایگان گذاشتیم تا بتونیم به سهم خودمون توی رشد جامعه و کشورمون موثر باشیم. اما خب برای نسخه صوتی یک هزینه کوچیک میگیریم تا بخشی از هزینه‌های این پروژه جبران بشه. در نهایت این رو بگیم که هم حمایت مالی شما و هم حمایت معنوی شما (معرفی 365 بوک به دیگران) بی‌نهایت برای ما ارزشمنده و ممنون میشیم شما هم در خونده شدن این کتاب‌ها و افزایش سطح آگاهی جامعه با ما همراه بشید.

خلاصه که ما قدممونو برداشتیم؛ دیگه بقیه‌اش با شماست.

(راستی، اگر دوست دارید با سایر پروژه‌های هلدینگ ما آشنا بشید، میتونید یه سر به سایت https://www.novinholdings.com بزنید.)